AKCIOVÉ PONUKY

ŠPECIÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Neprehliadnite nič z aktuálnych ponúk.

NOVÉ AUTÁ BEZ ČAKANIA 2022

NOVÉ AUTÁ BEZ ČAKANIA 2022

NOVÝ JAGUAR F-PACE SKLADOM? ŽIADEN PROBLÉM. VYBERTE SI Z BOHATEJ PONUKY NOVÝCH VOZIDIEL JAGUAR K ODBERU IHNEĎ.
ZISTITE VIAC
PONUKA ZIMNÝCH SÁD

PONUKA ZIMNÝCH SÁD

Využite výhodnú ponuku zimných sád Jaguar. Originálne kompletné zimné kolesá Jaguar sú špeciálne navrhnuté pre váš Jaguar. Esteticky dopĺňajú vaše vozidlo a zároveň ponúkajú optimálny záber, priľnavosť a interakciu s vozovkou.
PONUKA PRÍSLUŠENSTVA

PONUKA PRÍSLUŠENSTVA

Využite výhodnú ponuku originálneho príslušenstva Jaguar. Originálne príslušenstvo Jaguar je špeciálne navrhnuté pre váš Jaguar.

PONUKA ZIMNÝCH SÁD KOLIES 2022/23

VÝBER Z PONUKY ZIMNÝCH SÁD KOLIES 2022/23

KTORÉ VOZIDLO JAGUAR BY STE CHCELI?

MIMORIADNE ZVÝHODNENIE SKLADOVÝCH VOZIDIEL – 35 %
SKLADOVÉ VOZIDLÁ

ÚPLNá DEZINFEKCIA Vášho VOZIDLA

Postaráme sa o príjemné a zdavotne nezávadné prostredie vo Vašom vozidle. Využite možnost' profesionálnej dezinfekcie Vášho vozidla, bez chemikálii pomocou ozónu, ktorý redukuje alergie, dezinfikuje, odstraňuje vírusy, baktérie a plesne. Teraz za jedinečňu cenu 30 €

ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE

**ÚDRŽBU KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU ZVERTE ODBORNÍKOM** Bez ohľadu na kvalitu klimatizačného systému sa jeho účinnosť a výkonnosť môže z viacerých dôvodov postupne znižovať. Keďže sa to často deje postupne, nemusíte si to všimnúť, až kým systém nedosiahne bod, v ktorom zrazu nedokáže vôbec udržať nastavenú teplotu. A nie je nič príjemné, keď nastúpite do vozidla v horúcom letnom dni a zistíte, že aj váš klimatizačný systém sa rozhodol vziať si dovolenku. Ak sa rozhodnete, aby servis Jaguar Land Rover pravidelne kontroloval klimatizáciu, vyhnete sa zbytočným problémom.

KONTROLA TLMIČOV NECHAJTE SI SKONTROLOVAŤ TLMIČE VÁŠHO VOZIDLA

Tlmiče so správnou funkciou zvyšujú bezpečnosť prevádzky vozidla, zvyšujú životnosť pneumatík, znižujú predčasné opotrebenie niektorých súčiastok vozidla. Test tlmičov robíme použitím špeciálneho testovacieho zariadenia. Výsledkom merania sú číselne a grafi cky spracované hodnoty účinnosti tlmičov prednej a zadnej nápravy vrátane vyhodnotenia rozdielu účinnosti pravého a ľavého tlmiča, súčasne je vyhotovený protokol o vykonaní testu a priložené odporučenie.