SERVIS, KAM SA BUDETE RADI VRACAť

SERVIS, KAM SA BUDETE RADI VRACAť

T.O.P. AUTO PREMIUM JE DLHOROČNÝ A SKÚSENÝ AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZIDIEL ZNAČKY JAGUAR. OBJEDNAJTE SA ONLINE A O ZVYŠOK SA POSTARÁ VÁŠ OSOBNÝ TECHNIK.

CERTIFIKOVANÍ TECHNICI

Na odbornosti si potrpíme. Preto naši technici absolvujú pravidelné školenia zamerané na využitie moderných technológií, nástrojov a postupov, ktoré využijú pri údržbe vášho vozidla.

TRANSPARENTNÁ CENOVÁ PONUKA

Sme féroví a môžete si byť istý, že na vašom vozidle vykonáme iba nutné úkony. U nás platíte iba za to, na čom sa vopred dohodneme a vykonané opravy vám vysvetlíme do detailov.

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY

Používame len to najlepšie. Originálne dielce Jaguar sú navrhnuté, testované a vyrobené podľa prísnych štandardov, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť.

ZÁRUKA NA DIELY A PRÁCU

Myslíme to vážne. Dôkazom toho, že si za kvalitou našej práce a použitými dielmi stojíme, je 12- alebo 24-mesačná záručná lehota na náhradné dielce a vykonané úkony.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Využite náš nový objednávkový systém a zarezervujte si termín plánovaného servisu alebo opravy na dátum a čas, ktorý vám najviac vyhovuje. V tomto sme úplne flexibilní.

PRIDELÍME VÁM TECHNIKA

Servis vozidla by mal byť rýchly a jednoduchý. Preto budete v priamom kontakte v vaším osobným technikom, ktorý sa okrem opravy postará aj o prevzatie a odovzdanie vozidla.

ĎALŠIU PREHLIADKU MÁTE ZADARMO

Neuťahujeme si z vás. Každú druhú servisnú prehliadku máte zadarmo po uplynutí záručnej doby v rozsahu krytia podľa výrobcom predpísaného aktuálneho technologického postupu.

ZA TECHNICKÚ KONTROLU NEPLATÍTE

Pri každej návšteve vykonáme na vašom vozidle bezplatnú 32-bodovú kontrolu technického stavu a výsledky vám odovzdáme vo forme videa. Aktualizácia softvéru na najnovšiu verziu je samozrejmosťou.

VOZIDLO VÁM VYČISTÍME

Návšteva servisu T.O.P. AUTO PREMIUM nebude osviežujúca len pre vaše vozidlo, ale aj pre vás. Váš Jaguar bezplatne umyjeme zvonku a dôkladne povysávame jeho interiér.

Nenašli ste potrebné informácie?