PRVOTRIEDNY AUTOSERVIS: 10 DÔVODOV, PREČO VAŠE VOZIDLO ZVERIŤ T.O.P AUTO PREMIUM

Prvotriedny autoservis: 10 dôvodov, prečo vaše vozidlo zveriť T.O.P AUTO PREMIUMNa prehliadku sa prihlásite online a každú druhú máte zadarmo. O ďalších dôvodoch, pre ktoré zveriť vozidlo do rúk T.O.P AUTO PREMIUM, sa dočítate v tomto článku.

1. Objednáte sa online

Blíži sa pravidelná servisná prehliadka? Alebo len potrebujete nechať na aute niečo pozrieť? S novým online systémom sa do servisu objednáte rýchlo a jednoducho. Stačí, keď vyplníte údaje o vozidle a zvolíte si termín, ktorý vám vyhovuje.

Ak to chcete ešte jednoduchšie, zadajte VIN číslo vášho auta. Systém sám vypíše údaje o vozidle a vy tak nemusíte nad týmto krokom márniť čas.

2. Dostanete skúseného technika

Nebojte sa, vaše auto nezveríme len tak hocikomu. Technici v T.O.P. AUTO PREMIUM pravidelne absolvujú rôzne školenia. Perfektne ovládajú moderné technológie, nástroje a poznajú všemožné postupy.

Vďaka tomu vedia, kedy auto funguje správne a kedy na ňom treba niečo vylepšiť. Ak teda chcete zveriť svoje vozidlo do takýchto rúk, využite náš autorizovaný servis na Rožňavskej 30 v Bratislave.


3. Osobný prístup

Servis auta nemusíte riešiť s niekoľkými ľuďmi naraz. Pridelíme vám jedného osobného technika, ktorý sa o všetko postará. Okrem toho, že auto skontroluje, má na starosti aj jeho prevzatie a odovzdanie.

Samozrejme, môžete sa s ním hocikedy spojiť a získať všetky najnovšie správy. Takýto prístup sa nám osvedčil z viacerých dôvodov. Je nielenže osobnejší a jednoduchší, ale šetrí aj mnoho času. Auto vám tak odovzdáme skôr, než by ste čakali.

4. Každú druhú prehliadku máte zadarmo

Čítate dobre. Klienti T.O.P. AUTO PREMIUM majú každú druhú servisnú prehliadku zadarmo po uplynutí záručnej doby v rozsahu krytia, podľa výrobcom predpísaného aktuálneho technologického postupu.

Bez ohľadu na to, či platíte alebo nie, každú kontrolu robíme maximálne zodpovedne. Máme potom istotu, že zákazníci sa k nám radi vracajú.
5. Originálne diely a kvalitné oleje

Ak pri servisnej prehliadke zistíme, že treba vymeniť niektorý diel, spoliehame sa len na originály. Značka Land Rover totižto dbá o to, aby jej diely testovali a vyrábali s ohľadom na prísne štandardy.

Vďaka tomu máme my aj zákazník istotu, že auto funguje so spoľahlivými súčiastkami, ktoré vydržia dlhé roky.

Tak ako v prípade dielov, aj pri olejoch chceme zákazníkom dať to najlepšie. Preto používame len oleje značky Castrol.


Jedným z nich je aj najnovší Castrol EDGE Professional, ktorý odporúča samotná automobilka Jaguar Land Rover.

6. Záruka na diely a prácu

O tom, že si za kvalitou stojíme, svedčí dlhá záruka na 12 alebo 24 mesiacov. Tá sa nevzťahuje len na diely, ale aj na prácu, ktorú na vašom aute urobíme.

7. Bezplatná technická kontrola

Keď k nám svoje auto doveziete, urobíme mu technickú kontrolu, ktorá pozostáva až z 32 bodov. K tomu pridáme aj aktualizáciu softvéru a spolu to máte všetko zadarmo.

O tom, čo budeme s autom robiť, vás vopred informujeme. A to isté platí aj o cene. Vždy budete vedieť, za aké úkony a koľko zaplatíte.


8. Dáme vám video záznam

Online systém, v ktorom evidujeme všetky servisné prehliadky vášho auta, má jednu obrovskú výhodu. Nájdete v ňom videá so všetkými úkonmi, ktoré sme na vozidle vykonali. Jednoducho sa prihlásite a pozriete si, čo sme s autom urobili.

Pomôže vám to aj v prípade, že sa rozhodnete auto predať. Budete mať k dispozícii všetky záznamy o servise, ktoré môžete ukázať budúcemu majiteľovi.

9. Vozidlo vám vyčistíme

Prehliadka v T.O.P. AUTO PREMIUM nie je len o technickej kontrole. O vaše auto sa postaráme, ako sa len dá. Napríklad tým, že ho po servisnej prehliadke vyčistíme zvonku aj zvnútra.


10. Postaráme sa aj o vás

Zaradiť servisnú prehliadku do nabitého programu je niekedy dosť náročné. Preto prémiovým klientom vozidlo vyzdvihneme a opäť ho aj osobne privezieme.

Ďalšou možnosťou je, že vaše vozidlo priveziete k nám, a kým my budeme na ňom pracovať, vy si vybavíte pracovné povinnosti v salóniku s Wi-Fi pripojením.

Pri náročnejších úkonoch vám zapožičiame náhradné vozidlo a to vaše vám vrátime hneď, ako to bude možné.

Chcete mať servisnú prehliadku vozidla bez komplikácií? Objednajte sa do servisu online a v autorizovanom servisnom stredisku T.O.P. AUTO PREMIUM sa postaráme nielen o vaše vozidlo, ale aj o vás.