31-03-2022

Dostupný vstup do sveta prémiových vozidielPonuka Approved udržuje najvyšší štandard vo všetkých smerochDostupný vstup do sveta prémiových vozidiel


To, čo očakávate z portfólia značiek Jaguar a Land Rover sa ich vekom a používaním nemení. Ponuka jazdených vozidiel, známa ako „Approved“ je preto výbornou správou pre všetkých, ktorí si plnia sen o dizajnových, nadčasových a prepracovaných automobilových kúsch.


Označenie Approved, v preklade niečo ako „schválené“, je garanciou najvyššieho stupňa pripravenosti jazdených vozidiel Jaguar Land Rover. Vybrané jazdené vozidlá prechádzajú výrobcom predpísaným a veľmi prísnym procesom kontroly, servisnej histórie a opráv – opravy v servisnom stredisku T.O.P. AUTO PREMIUM používajú výhradne originálne dielce z dielne výrobcu značky Jaguar Land Rover.


Servisní technici z T.O.P. AUTO PREMIUM tiež často podotýkajú, že prípravu pre ďalších majiteľov uľahčuje samotná životnosť, robustnosť ako aj kvalita používaných dielcov. Táto východzia pozícia robí z bežných jazdených vozidiel vozidlá s kľúčovou pridanou hodnotou. Dôkazom je v poradí tiež druhá generácia spokojných klientov, ktorým v T.O.P. AUTO PREMIUM máme možnosť preukázať vysokú kvalitu a odbornosť personálu pri výbere vášho jazdeného vozidla.


Tí, ktorí sa s touto ponukou už oboznámili, tiež vedia, že ponuka našich vozidiel sa dynamicky mení a že ponuka Approved znamená predchádzajúcimi majiteľmi mimoriadne zachované a riadne servisované kúsky. Approved je jednoducho výbornou voľbou ako vstúpiť do sveta najprémiovejších vozidiel dostupnou cestou a bez akýchkoľvek kvalitatívnych kompromisov.
Ponuka Approved T.O.P. AUTO PREMIU znamená aj veľmi unikátne vozidlá


Pozývame vás osobne sa presvedčiť o týchto vozidlách do nášho showroomu a servisného miesta T.O.P. AUTO PREMIUM na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave, kde sa na vás teší náš skúsený manažér predaja certifikovaných jazdených vozidiel Viktor Dostál. Navštívte náš web Jazdene vozidla approved.


Tešíme sa na Vašu návštevu u z najskúsenejších predajcu vozidiel Jaguar Land Rover na Slovensku, v priestoroch showroomu T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.


Foto: T.O.P. AUTO PREMIUM