Novinky

Exkluzívny event spoločnosti Vanguard Luxury Watch & Jewellery

Je štvrtok, 30.11.2017. Pre niekoho klasický štvrtok, pre spoločnosť Vanguard Luxury Watch & Jewellery výnimočný deň. Práve v tento deň sa konal dlho očakávaný Exkluzívny večer pri príležitosti otvorenia predajne Vanguard Luxury Watch & Jewellery v Bratislave so sídlom na Mlynských nivách 14, budova Twin City C.

Názov podujatia bol naozaj výstižný. Predstavené boli najluxusnejšie modely hodiniek a šperkov z dielní svetoznámych hodinárskych značiek Franck Muller, Louis Moinet, CVSTOS, ako aj exkluzívne šperky Zancan. Prítomní hostia mali jedinečnú príležitosť vidieť a vyskúšať si to najlepšie z najlepšieho zo sveta hodiniek a šperkov za prítomnosti zástupcov uvedených značiek.

Podujatie sa konalo v jednom z najexkluzívnejších hotelov v Bratislave- DoubleTree by Hilton. Hostí hneď na úvod privítalo umelecké zoskupenie svojim ohňovo- svetelno- UV vystúpením a nápoj Veuve Cliquot od spoločnosti Ital Market. Nad celým večerom držal moderátorskú taktovku Bruno Ciberej.
Nicholas Rudaz, konateľ spoločnosti Franck Muller predstavil značku, ktorá je vo svete hodiniek známa ako majster komplikácií. Prvenstvo si držia ponukou najväčšieho, narýchlejšieho, ako aj najmenšieho tourbillionu. Predstavené boli aj kúsky z novej rady Vanguard, v ktorej si milovníci hodiniek nájdu ten svoj jedinečný kus. Táto značka je známa aj výrobou najzložitejších náramkových hodiniek, ktoré disponujú 36 komplikáciami.

Spoločnosť CVSTOS predstavil spoluzakladateľ a dizajnový riaditeľ Antonio Terranova. Ide o súčasnú, mlado zmýšľajúcu hodinársku značku, založenú na švajčiarskych hodnotách precízneho spracovania, v spojení s najmodernejšími technológiami. Najnovšia limitovaná edícia značky CVSTOS vznikla v spolupráci s celosvetovo uznávaným interiérovým dizajnérom Ericom Kusterom.

Značku Zancan zastupoval Eros Gastaldello. Ide o šperky určené predovšetkým pánskej klientele, ktoré napomáhajú a dotvárajú vyjadriť identitu osobnosti.

Jean-Marie Schaller, konateľ značky Louis Moinet predstavil unikátnu značku produkujúcu len limitovaný počet okúzľujúcich hodiniek. Značka si drží prvenstvo vo vynájdení chronografu, čo potvrdzuje aj Guinessova kniha rekordov. K tomuto historickému objavu, ktorý je starý už viac ako 200 rokov je vydaný spoločnosťou Louis Moinet model Memoris 200th anniversary v počte 20 kusov z ružového a bieleho zlata.
Do neskorých večerných hodín bol hosťom odopieraný pohľad, aby im bol neskôr predstavený unikátny projekt nazvaný Slovakia Special Edition z rady METROPOLIS. Ciferník vyrobený z kameňa, FLINSTONE, ktorý bol objavený na území slovenských Karpát s certifikátom pravosti, s ručným gravírom, ktorý zobrazuje Bratislavský hrad so slovenským znakom a zasnežené Vysoké Tatry, ako symbol Slovenskej republiky. Špeciálna edícia vyrobená z rúžového zlata v počte jeden kus a špeciálna edícia vyrobená z ocele v počte tri kusy.
Počas večera si mohli prítomní hostia okrem nádherných hodiniek a šperkov prezrieť aj krásne umelecké diela zo Savoy Gallery. Okrem toho aj exkluzívne modely vozidiel Jaguar F- Type a Range Rover Velar.
Pri odchode bola každá zo zúčastnených dám obdarovaná červenou ružou a prítomní páni dostali milú pozornosť od spoločnosti Vanguard Luxury Watch & Jewellery.

Naozaj výnimočný večer sprevádzaný výnimočnými hosťami a veľmi príjemnou atmosférou.
Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie s hosťami a členmi tímu Vanguard Luxury Watch & Jewellery!

Slovakia Special Edition z rady METROPOLIS

Slovakia Special Edition z rady METROPOLIS

Jean-Marie Schaller, konateľ značky Louis Moinet

Nicholas Rudaz, konateľ spoločnosti Franck Muller

Hodinky značky Franck Muller

Antonio Terranova, spoluzakladateľ a dizajnový riaditeľ CVSTOS

Hodinky značky CVSTOS

Zástupca značky Zancan, Eros Gastaldello

Šperky značky Zancan

Majiteľ Vanguard Luxury Watch & Jewellery s moderátorom večera, Brunom

Exkluzívny večer Vanguard Luxury Watch & Jewellery

Jaguar F-Type a Range Rover Velar

Obraz z dielne Savoy Gallery

Veuve Cliquot od spoločnosti Ital Market