VÝSTAVBA NOVÉHO AUTOSALÓNU JAGUAR LAND ROVER SPOLOČNOSTI T.O.P. AUTO BRATISLAVA

12.09.2018

Akciová spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava uvádza na trh špičkové automobily, originálne diely a príslušenstvo značiek Jaguar a Land Rover a rovnako k nim vykonáva servisnú činnosť. Cieľom spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou, a práve preto pre Vás pripravujeme výstavbu nového autosalónu Jaguar Land Rover na našej adrese, Rožňavská 30 v Bratislave.

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava a.s. pôsobí na slovenskom automobilovom trhu už 24 rokov. Základy 24. ročnej existencie na trhu vzišli z dôvery zákazníkov a obchodných partnerov, z dôvery v schopnosti, v kvalitu ponúkaných automobilov a v profesionalitu zamestnancov. Snahou spoločnosti bolo od počiatku poskytnúť zákazníkovi prémiové vozidlá značiek Jaguar a Land Rover ako aj trvalé servisné zázemie.

Autorizovaným predajcom automobilov značiek Jaguar a Land Rover sa stala spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava 1. januára 2004. Vzhľadom na rastúci predaj a zvýšené potreby kapacity servisu, takisto ako aj snahu o zlepšenie spokojnosti zákazníka, sme v lete 2007 otvorili nový, na Slovensku prvý showroom značky Land Rover. Začiatkom roka 2009 sme následne rozšírili servisné priestory.

Aktuálne v mesiaci september bude zahájená výstavba nového autosalónu Jaguar Land Rover. Nový autosalón bude realizovaný v zmysle najnovších štandardov značiek a dizajn manuálu R4m, resp. Arch CI. V novom showroome bude vystavených 7 modelov Jaguar a 7 modelov Land Rover. Zároveň v ňom bude aktívny servisný príjem na dvoch zdvižných miestach. Nový autosalón bude poskytovať salónik pre zákazníkov rovnako ako aj konfiguračný priestor.

Plocha nového showroomu bude viac ako 1300 m2. V rámci výstavby pribudnú aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

V jubilejnom roku 2019, kedy budeme oslavovať 15. výročie spolupráce so značkami Jaguar a Land Rover, prinesieme našim klientom veľkolepý moderný showroom, ktorý bude darčekom pre všetkých fanúšikov a zákazníkov anglických značiek Jaguar Land Rover.

Veríme, že splníme Vaše očakávania a budúci rok budete oslavovať spolu s nami!

S úctou

Ing. Eduard Klöckler
Generálny riaditeľ T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.