Nový F-PACE už zaparkoval u nás. Aké verzie máme skladom?

F-PACE je medzi vodičmi najpopulárnejší model britskej automobilky Jaguar. Nečudo, toto brilantné luxusné SUV v sebe kombinuje dokonalý dizajn, vzrušujúci výkon a intuitívne technológie.Niekoľko kusov nového modelového ročníka 2021 F-PACE zaparkovalo aj v našom sklade. A keďže sú momentálne showroomy v dôsledku pandemickej situácie zavreté, našu ponuku skladových vozidiel by sme vám radi priblížili aspoň prostredníctvom tohto článku.


F-FACE D165 StandardNový F-PACE má vylepšenú kapotu, masku chladiča a nárazník, ktorý má prepracovanejšie chladiace otvory. Výrobca zapracoval aj na užších LED svetlometoch v tvare dvojitého písmena J.

Čo sa týka naftových pohonov, modelový ročník 2021 prichádza s tromi verziami, pričom všetky sa spoliehajú na mild-hybridnú techniku. Tento konkrétny kus disponuje dvojlitrovým naftovým štvorvalcom s výkonom 120 kW (163 koní).

Záujemcovia o tento model v príplatkovej výbave získajú aj multimediálny systém Pivi Pro či balíček asistenčných systémov vodiča Driver Assist Pack, ktorý obsahuje adaptívny tempomat, monitorovanie mŕtveho uhla, asistenta bezpečného vystúpenia z vozidla, varovanie pred nárazom zozadu a monitorovanie premávky za vozidlom.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.


F-PACE 2.0D S 163PS
F-PACE so stupňom výbavy S ponúka napríklad 19-palcové zliatinové disky, Luxtec sedadlá elektricky nastaviteľné v 12 smeroch či systém rozpoznania dopravných značiek a adaptívny obmedzovač.

Súčasťou výbavy je aj multimediálny systém Pivi Pro so 11,4-palcovým 4k displejom, ktorý vďaka jemne vypuklej obrazovke a prakticky neviditeľnému rámu pôsobí dizajnovo a moderne.

Displej je pritom navrhnutý tak, aby ovládanie funkcií bolo čo najjednoduchšie a maximálne intuitívne.

Tento konkrétny model ponúkame vo farbe Eiger Grey.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.


F-PACE D204 S
Obľúbený model F-PACE D204 S máme na sklade aj vo farbe Firenze Red.

V základnej výbave máte pri výbave S k dispozícii napríklad infotainment Pivi Pro, dvojzónovú klimatizáciu, diaľkové ovládanie pomocou aplikácie InControl Remote alebo asistenčné systémy ako monitor kondície vodiča, systém kontroly jazdných pruhov či systém kontroly tlaku v pneumatikách a množstvo ďalších užitočných prvkov pre komfortnú a bezpečnú jazdu.

Súčasťou príplatkovej výbavy tohto vozidla je aj bezkľúčové ovládanie, vyhrievané predné sedadlá či balík Cold Climate Pack, ktorý zahŕňa vyhrievané čelné sklo, vyhrievaný volant a ostrekovače svetlometov.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.


F-PACE 3.0D SE 300PS
Najvýkonnejší naftový motor ponuky je elektrifikovaný trojlitrový šesťvalec s výkonom 221 kW (300 koní).

Sedadlá sú čalúnené perforovanou texturovanou kožou čiernej farby. V čiernej koži je aj volant a strop v interiéri je potiahnutý čiernym čalúnením vo farbe Ebony. Celkový dojem luxusu umocňujú drevené dekoračné lišty.

Exteriér vozidla dotvára balík Black Exterior Packet, ktorý zahŕňa čierny rám bočných okien, bočné prieduchy a mriežku chladiča v prevedení Gloss Black. Povestnou čerešničkou na torte je panoramatická posuvná strecha, ktorá ešte viac zdôrazňuje elegantný dizajn vozidla.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.

F-PACE P400 R-Dynamic SE
Tento model má pod kapotou elektrifikovaný benzínový trojliter so šiestimi valcami s ohromujúcim výkonom 294 kW (400 koní).

Stupeň výbavy SE vám zaručí maximálny komfort a pohodu a špecifikácia R-Dynamic zase zabezpečí agresívnejší športový vzhľad. Kombinácia silného motora, luxusu a dynamického dizajnu robia z jazdy v F-PACE P400 ohromujúci zážitok.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.


F-PACE R-Dynamic SE 2.0D 204PS


Pre tých, ktorí hľadajú športovú verziu Jaguaru F-PACE, ale vo svetlejšej farbe, máme v ponuke model R-Dynamic SE v prevedení Hakuba Silver.

Jeho prednosťou je prémiový interiér so športovými sedadlami potiahnutými perforovanou kožou, R-Dynamic prvkami a senzorom kvality vzduchu doplnený o ionizáciu vzduchu.

Okrem neho sa o pocit pohodlia starajú 16-smerové elektricky nastaviteľné predné vyhrievané sedadlá alebo bezdotykovo ovládané dvere kufra.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.


F-PACE PHEV404 SE
Vrcholom našej ponuky je tento plug-in hybrid, ktorý kombinuje dvojlitrový benzínový motor s elektromotorom. Celkový výkon sa tak dostane na 298 kW (404 koní). Na jedno nabitie pritom zvládne prejsť až 53 elektrických kilometrov.

Kompletnú výbavu vozidla nájdete na našom webe.

Ak vás niektoré z našich skladových vozidiel zaujalo, neváhajte kontaktovať našich predajcov a nechajte si vypracovať individuálnu cenovú ponuku.