KÚPA JAZDENÉHO AUTA JAGUAR A LAND ROVER: U NÁS SO ZÁRUKOU NA 2 ROKY A ASISTENČNÝMI SLUŽBAMI V CELEJ EURÓPE

Garantujeme bezchybný stav vozidla

Approved je program automobilky Jaguar Land Rover so zameraním na certifikovaný predaj jazdených vozidiel tejto značky. To znamená, že do ponuky jazdených áut sa nedostane každé vozidlo, ale iba to, ktoré spĺňa prísne kritériá stanovené výrobcom.

Aby mohlo byť vozidlo predávané pod značkou Approved, musí prejsť vstupným protokolom.

„Ide o 165-bodovú kontrolu vozidla, ktorú vykoná certifikovaný technik v našej dielni, kde si auto pozrie zvonku, zvnútra aj zospodu. Okrem diagnostických zariadení však vozidlo preverí aj on sám. Nikto iný totiž nedokáže odhadnúť stav auta lepšie ako človek, ktorý presne vie, ako sa má dané auto na ceste správať,“ vysvetľuje manažér predaja certifikovaných vozidiel Petr Zhibo.

Čo nasleduje, ak nie je vozidlo úplne v poriadku?

Zistené nedostatky sa opravia v autorizovanom servise a auto je dostupné k predaju až po odstránení všetkých chýb. Ak vstupná kontrola preukáže, že vozidlo potrebuje nové diely, mechanici ich nahradia výhradne originálnymi súčiastkami od výrobcu.


Ručíme za servisnú históriu aj počet kilometrov

Stočené kilometre sú najväčším problémom pri kúpe jazdeného automobilu. Toho sa však pri preverených vozidlách z programu Approved obávať nemusíte.

Automobilka Jaguar Land Rover sa zaručuje, že žiadne z ponúkaných vozidiel nemá stočené kilometre, nebolo búrané ani servisované v garážovej opravovni.

„Aktuálne máme v ponuke predvádzacie vozidlá, ktoré majú najazdené pod 10 000 kilometrov a v showroome ich meníme každých 6 mesiacov.“ Zhibo ďalej vysvetľuje, že obávať sa netreba ani toho, že s vozidlami bolo zle zaobchádzané. Pri testovacích jazdách je totiž vždy prítomný aj samotný predajca.

Program Approved si okrem spoľahlivosti zakladá aj na transparentnosti.

„Všetky dokumenty, vrátane 165-bodovej vstupnej previerky, sú dostupné k nahliadnutiu, takže zákazník ihneď vidí, aký problém sme pri danom vozidle zaznamenali a ako sme ho riešili,“ približuje Zhibo a dodáva, že v rámci programu Approved ponúkajú iba vozidlá do 5 rokov, ktoré majú najazdené maximálne 150 000 kilometrov.


So zárukou na 2 roky a 150 000 kilometrov

Vďaka detailnej kontrole pred zaradením auta do predaja má zákazník istotu, že kupuje bezchybné a výrobcom overené vozidlo. Také, ktoré nepotrebuje žiadny servisný zásah minimálne 6 mesiacov od kúpy, teda ani výmenu prevádzkových kvapalín.

Výnimkou programu Approved nie je ani komplexné krytie, ktoré je ekvivalentom záruky pri kúpe nového auta. Každé vozidlo z programu Approved má záruku na 2 roky alebo 150 000 kilometrov. Petr Zhibo vysvetľuje, že „ak má jazdené auto 3 roky, zákazníkovi k nemu dokúpime záruku na 2 roky alebo 150 000 kilometrov.“

Prípadné opravy sú realizované v autorizovanom servise, vykonávajú ich certifikovaní technici a používajú sa pri nich originálne náhradné diely.


Asistenčné služby 24/7 kdekoľvek v Európe

Pri kúpe vozidla z programu Approved nedostanete iba overeného auto so zárukou, ale celý balík doplnkových výhod. Tou najväčšou je balík cestných asistenčných služieb, ktorý môžete využívať v celej Európe aj Veľkej Británii.

„Súčasťou služieb je istota náhradného vozidla v prípade poruchy, odťahová služba či opätovné dodanie vozidla,“ približuje službu Zhibo. Je jedno, či vás na cestách postihne porucha, nehoda, defekt či strata kľúčov. Všetky spomenuté služby máte k dispozícii 24 hodín denne počas celého roka.


Flexibilný spôsob financovania

Pokiaľ si vyberiete jazdené vozidlo z programu Approved, zakúpiť si ho môžete v hotovosti alebo externou formou financovania.

Podľa Zhiba je veľkou výhodou programu Approved jeho finančná flexibilita, pretože vo väčšine bazárov si človek nedokáže vybrať vlastnú úverovú spoločnosť. „Spolupracuje s ČSOB Bankou, avšak klient si môže vybrať aj inú finančnú spoločnosť, ktorá mu najviac vyhovuje,“ dodáva.

Pokiaľ si chce zákazník kúpu overeného vozidla ešte viac uľahčiť, T.O.P. AUTO mu dokáže okrem financovania zabezpečiť aj prihlásenie auta. To znamená, že zakúpené vozidlo mu bude odovzdané spolu so značkami na jeho meno.

Testovacia jazda bez obmedzení

Niektorí predajcovia záujemcom poskytujú iba určitý čas na vyskúšanie vozidla, u nás však pri testovacej jazde neplatia žiadne obmedzenia. Záujemca si môže vozidlo obhliadnuť a vyskúšať aj na pätnástich kilometroch.

Aj v tomto prípade platí maximálna voľnosť. „Nemáme vopred určenú trasu, takže pokiaľ človeka zaujíma správanie sa auta v meste, na diaľnici či v ľahšom teréne, pokojne si ho môže vyskúšať aj tam,“ približuje Petr Zhibo, ktorý na testovaciu jazdu vyráža spolu so zákazníkmi.

Tí sa nemusia obávať žiadneho nátlaku zo strany predajcu. „Účelom testovacej jazdy je predsa poskytnúť človeku možnosť vyskúšať si vlastnosti a všetky funkcie auta,“ dodáva.

Kvalitu programu Approved potvrdzujú aj ocenenia

Dôkazom toho, že program certifikovaných jazdených vozidiel Jaguar a Land Rover ponúka zákazníkom množstvo výhod, je okrem prísľubu výrobcu aj úspech v súťaži What Car?

Program Approved totiž už po druhýkrát po sebe získal ocenenie Best used car scheme, čo znamená, že ide o najlepší systém predaja jazdených áut spomedzi všetkých konkurenčných predajcov.

Dvojročná záruka, asistencia na cestách či 165-bodová mechanická kontrola auta okrem množstva spokojných zákazníkov presvedčila aj samotnú porotu súťaže. Necháte sa presvedčiť aj vy?

Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou vozidla Jaguar alebo Land Rover, avšak máte obmedzený rozpočet, jazdené autá z programu Approved sú pre vás ideálnym riešením. V našej ponuke nájdete automobily za zvýhodnenú cenu, ktoré sú nerozoznateľné od tých nových.


Pozrite si ponuku preverených vozidiel Jaguar a Land Rover