Špeciálne pre milovníkov technológií: Toto sú najväčšie vychytávky modelu I-PACE

I-PACE je nový, čisto elektrický model od Jaguaru, s ktorým si jazdu skutočne užijete. A to aj vďaka dvom perfektným a jednoduchým vychytávkam – online kalkulačke dojazdu a nákladov a jednoduchej tarifnej službe verejných nabíjacích staníc.

Práve tieto vychytávky sa postarajú o kompletné informácie o nákladoch na čisto elektrický model I-PACE. Cieľom je uľahčenie používania vozidla pre všetkých motoristov.
Vychytávky modelu I-PACE ohúria všetkých milovníkov technológií.Online kalkulačka

Online kalkulačka umožňuje vodičom jednoducho zistiť, aký vplyv majú rôzne faktory na dojazd a prevádzkové náklady vozidla. Týmito faktormi sú napríklad: veľkosť kolies, aktuálna teplota (vnútorná i vonkajšia), typ jazdy (mesto alebo diaľnica), štýl jazdy (časté a extrémne zrýchľovanie vozidla), ako aj typ terénu (rovná cesta, hory a kopce).

Všetky faktory majú priamy vplyv na dojazd nového modelu I-PACE.


Jednoduchá tarifná služba staníc

Jednoduchá tarifná služba staníc spoločnosti Jaguar umožňuje prístup k viac ako 110 000 nabíjacím staniciam v celej Európe. Vodiči ľahko zistia, kde sa najbližšia nabíjacia stanica nachádza a aké vysoké budú náklady potrebné na nabitie.
Výhodou je možnosť platieb formou fixného poplatku za predplatné alebo mesačnej faktúry, ktorá využíva model PAYG (pay as you go – priebežné platby).


Moderný a komfortný


Nový I-PACE má tiež viacero inteligentných technológií na optimalizáciu dojazdu – vrátane systému prednastavenia batérie, ktorý po pripojení automaticky zvýši alebo zníži teplotu batérie, aby maximalizoval dojazd ešte pred odjazdom.Prostredníctvom nenápadných tlačidiel na pravej strane stredového panela budete váš I-PACE jednoducho ovládať.


Okrem iného vás čaká moderný a luxusný exteriér a interiér, ktorý je vzdušný, priestranný a má skutočne kvalitné prevedenie. Nechýbajú ani moderné technológie v podobe displejov s veľkými uhlopriečkami, dotykovými plochami a tlačidlami.

Prostredníctvom nenápadných tlačidiel na pravej strane stredového panela budete váš I-PACE riadiť, infotainment a klimatizáciu zasa nastavíte pomocou dvoch dotykových displejov.