20-03-2023

Preverené vozidlá Jaguar Approved: Jazdené auto bez starostí
Preverené vozidlá Jaguar Approved: Jazdené auto bez starostí

Plánujete kúpu jazdeného vozidla značky Jaguar? Pravdepodobne vám záleží na tom, aby ste získali 100 % funkčné a spoľahlivé auto, ktoré bude fungovať ako nové. Znie to ako niečo nereálne? Prostredníctvom služby Jaguar Approved meníme tento sen na realitu. Aké výnimočné benefity získate, keď sa rozhodnete pre preverené vozidlo z našej ponuky?Overená história vozidlaNa trhu nepreverených jazdených vozidiel dnes nájdete veľa kúskov, ktoré majú pochybnú históriu. Môžu mať stočené kilometre, v minulosti boli odcudzené, vzťahujú sa na ne záložné práva či exekúcie. To však pri kúpe nemusíte zistiť. Zaobstaráte si tak mačku vo vreci, s ktorou môžete mať neskôr veľké problémy.

Keď sa rozhodnete pre vozidlo z ponuky Jaguar Approved, nemusíte mať vôbec žiadne obavy ohľadom jeho histórie a pôvodu. Každé jedno auto je podrobené komplexnej kontrole, pri ktorej preverujeme počet najazdených kilometrov, jeho pôvod a tiež to, či nie je predmetom financovania alebo exekúcie.Už žiadne skryté vadySkryté vady na jazdených autách môžu vyjsť nového majiteľa poriadne draho. Problém je, že ak nie ste skúsený technik, pri prehliadke si niektoré chyby nemusíte všimnúť. A potom sa viete dostať do nepríjemnej situácie, že vaše vysnené auto sa po niekoľkých dňoch či týždňoch začne kaziť a v servise necháte tisícky eur.

Ani toto vám pri autách z ponuky Jaguar Approved nehrozí. Každé jedno vozidlo totiž prechádza detailnou previerkou, ktorá pozostáva až zo 165 bodov. V rámci nej sa preveria všetky mechanické či elektrické súčasti vozidla. Technici pomocou najmodernejších nástrojov a diagnostických zariadení premerajú lak, preveria celkový stav vozidla a skontrolujú interiér. Zameriavajú sa pritom aj na tie najmenšie detaily.

Ak auto úspešne prejde všetkými kontrolami, získa pečať kvality Jaguar Approved. Tá je pre vás garanciou špičkového stavu.Auto, ktoré jazdí ako novéNaším cieľom je ponúkať jazdené vozidlá Jaguar, ktoré sú v 100 % stave a jazdia ako nové. Súčasťou podrobnej technickej previerky je preto aj testovacia jazda, v rámci ktorej technik citlivo vníma všetky súčasti vozidla. Preveruje stav podvozka, reakcie motora či prevodovky, ale aj brzdovú sústavu a funkčnosť jednotlivých asistenčných systémov.

Keď nastúpite do jazdeného Jaguaru z ponuky Approved, budete mať pocit, že sedíte v novom aute. Získate rovnako silný zážitok a špičkovú starostlivosť od nášho personálu, ako keby ste si kupovali úplne nové vozidlo Jaguar.


Dvojročná záruka na jazdené vozidloNašim prevereným jazdeným vozidlám veríme natoľko, že vám na ne poskytneme 2-ročnú záruku. Tá sa vzťahuje na každé auto z ponuky Approved, ktoré má vek menej ako 7 rokov a v okamihu kúpy má najazdených menej ako 150 000 kilometrov. Vzťahuje sa na opravy z dôvodu neočakávaných elektrických alebo mechanických porúch a neexistujú pri nej žiadne obmedzenia. Pri opravách sa používajú výhradne originálne diely Jaguar.


Cestná asistenčná službaAko majiteľ vozidla Jaguar môžete využívať komplexný program asistenčných služieb platný vo Veľkej Británii a Európe. 24 hodín denne, 7 dní v týždni je vám k dispozícii operátor, ktorý pri neočakávanej udalosti na ceste zabezpečí odťah, pomoc pri nehode, prenájom náhradného vozidla či ubytovanie. Za každých okolností tak získavate špičkovú starostlivosť a v prípade problémov sa vždy máte na koho obrátiť.
Nezávislá kontrola kvalityNaši technici na preverovanie stavu vozidiel využívajú moderné nástroje s vysokou presnosťou. Aj vďaka tomu zaručujeme, že autá z našej ponuky spĺňajú tie najprísnejšie štandardy. Aby sme zachovali dlhodobo vysokú kvalitu služieb, pravidelne vykonávame nezávislé kontroly našich zamestnancov a zariadení.
Vyberte si svoj vysnený Jaguar aj vyV našej ponuke preverených vozidiel Jaguar Approved nájdeteširoký výber modelov s rôznymi motorizáciami či stupňami výbavy. Je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete! No jedno je isté – získate auto za výhodnú cenu, ktoré bude spoľahlivo fungovať  a pri každej jazde vám vyčarí úsmev na tvári.