Vymeňte svoje staré vozidlo za nový Jaguar: Ako prebieha výkup áut v T.O.P. AUTO Premium?

Snom každého automobilového nadšenca je vymeniť staré vozidlo za nové. Ale nielen také hocijaké, ale rovno za Jaguar, ktorý je symbolom dynamickej dokonalosti, luxusu a prvotriednej kvality. A tento sen si teraz môžete splniť vďaka našej ponuke preverených predvádzacích a jazdených vozidiel Jaguar.

Celý proces výkupu áut v T.O.P. AUTO Premium prebieha veľmi jednoducho a vždy ústretovo voči zákazníkovi. Stačí, ak sem priveziete svoje staré vozidlo a môžete sa pustiť do vyberania nového.

Chýbať by vám však určite nemal technický preukaz (ideálne veľký). A veľkou výhodou je aj to, ak máte k dispozícii aj dokumenty o tom, že vaše staré auto prešlo kompletnou servisnou históriou, pretože práve to výrazne zvyšuje hodnotu vášho starého vozidla, a teda aj jeho výkupnú cenu.Jaguar XE z ponuky Approved. Zdroj: Archív T.O.P. AUTO PremiumPocit bezpečia a istoty

Svoj nový či jazdený Jaguar si môžete vybrať online alebo priamo v autorizovanej predajni na Rožňavskej ulici 30 v Ružinove. Čo sa týka kúpy jazdených Jaguarov, zákazník nemusí mať žiadne obavy z ich technickej stránky.

V T.O.P. AUTO Premium sú vozidlá pred výkupom vždy dôkladne skontrolované a servisované, pričom veľkou výhodou je aj to, že sú kupované zväčša po prvom majiteľovi.

Čo sa týka servisu, auto ide vždy na zdvihák, kde sa mu detailne venuje mechanik špecializovaný na danú značku, ktorý zároveň vykoná aj originálnu diagnostiku. Okrem toho sa na vozidle prevezie aj výkupný technik, ktorý ho tak otestuje v reálnych podmienkach.


„Prípadné zistené chyby sa odstraňujú použitím originálnych náhradných dielcov a opravy sú realizované schváleným postupom od výrobcu u nás v T.O.P. AUTO Premium,“
vysvetľuje Viktor Dostál, manažér predaja certifikovaných vozidiel Jaguar

„Všetky informácie ohľadom histórie vozidla ako aj nehôd z minulosti, samozrejme, zákazníkovi poskytneme veľmi radi aj telefonicky, ako aj pri obhliadke vozidla a má ich uvedené aj v predávacom protokole,“ dodáva.Jaguar F-PACE z ponuky Approved. Zdroj: Archív T.O.P. AUTO Premium


Čo sa týka záruky, pre majiteľov nových aj jazdených modelov značky Jaguar je určený špeciálny zákaznícky program Jaguar Care.

Ten počas troch rokov ponúka záruku výrobcu na vozidlo a bezplatné pravidelné servisné prehliadky do 100 000 najazdených kilometrov. Túto štandardnú záruku je možné predĺžiť aj o ďalšie dva roky alebo do vzdialenosti 150 000 najazdených kilometrov, a to podľa platného cenníku.

Všetko to však záleží od výkonu samotného vozidla, plus vozidlo musí mať vykonanú kompletnú servisnú históriu u autorizovaného dealera.

Vďaka týmto detailným kontrolám, ale aj poskytovanej záruke tak zákazník získa absolútny pocit bezpečia a istoty. A to je v dnešnej dobe naozaj na nezaplatenie.


Ušetrený čas

Aby ste si nekúpili „mačku vo vreci“ a naozaj si vybrali Jaguar ako stvorený pre vás, určite sa odporúča, aby ste absolvovali aj skúšobnú jazdu. Tá sa dá síce zrealizovať aj „na počkanie“, no vždy je lepšie, ak sa ako klient vopred telefonicky ohlásite, aby ste nemuseli zbytočne dlho čakať a mohli sa vám v predajni naplno povenovať.

Pokiaľ je všetko vopred telefonicky dohodnuté, aj výmena áut môže prebehnúť „na počkanie“. Štandardne kvôli vybavovaniu leasingov tento proces trvá aj niekoľko dní (zväčša tri), no zmluvy bývajú pripravené už do hodiny. Všetko teda prebieha naozaj rýchlo, aby sa zákazník čím skôr dostal ku svojmu vytúženému vozidlu.

A ešte jeden bonus: Ak pochádzate z hlavného mesta, vôbec nemusíte ísť na dopravný inšpektorát. Prepis predávaného vozidla za nové za vás vybavíme my.Elektrický Jaguar I-PACE z ponuky Approved. Zdroj: Archív T.O.P. AUTO PremiumFinančne výhodné

Vymeniť svoje staré vozidlo za nový či jazdený Jaguar sa teda naozaj oplatí, a to dokonca aj po finančnej stránke. „Ponúkame financovanie od ČSOB leasing, kde sa dá použiť staré vozidlo ako akontácia. Pokiaľ to cez ČSOB nevyjde, hľadáme alternatívne cesty ako odfinancovať vozidlo, alebo si môže zákazník priniesť aj vlastného finančného partnera,“ radí Zhibo.

Na niektoré kupované vozidlá si dokonca zákazníci môžu uplatniť aj odpočet DPH, čo je vždy pri konkrétnom inzeráte jasne uvedené. Podmienkou však je, že (vykupované) vozidlo musí pochádzať od firmy alebo od živnostníka, ktorý bol platcom DPH.

Určite sa však oplatí porozhliadnuť aj po vozidlách priamo v showroome T.O.P. AUTO Premium, na ktorých dokážete pekne ušetriť.

„Predvádzacie vozidlá majú extra zvýhodnenie, čo je už zarátané v predajnej cene na webe. Jemná zľava do finálnej podoby ceny je, samozrejme, výsledkom individuálneho jednania, ale snažíme sa zákazníkom vždy maximálne vyhovieť,“ prezrádza s úsmevom skúsený manažér predaja. „Záleží nám na tom budovať a udržať si dobré meno pri predaji jazdených vozidiel.“Predvádzacie vozidlá v novom showroome Jaguar na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave.
Zdroj: Archív T.O.P. AUTO PremiumZaobstarajte si jazdené vozidlo Jaguar za zvýhodnenú cenu. Program Approved už dvakrát získal ocenenie za najlepší systém predaja jazdených áut, čo je zárukou, že každé vozidlo z našej ponuky si budete užívať v bezchybnom stave. Nechajte sa uchvátiť našou letnou ponukou certifikovaných jazdených automobilov.

NASADNITE DO LEPŠIEHO PREVERENÉ JAZDENÉ VOZIDLÁ JAGUAR

Vyplňte oceňovací formulár, v ktorom opíšete parametre vášho jazdeného vozidla a uveďte svoje kontaktné údaje. My sa vám čo najskôr ozveme späť a dohodneme sa na termíne osobnej obhliadky v našom servise. Na základe obhliadky sa stanovíme výkupnú cenu, ktorú vám pošleme na účet, alebo ju môžete využiť na nákup certifikovaného jazdeného vozidla Jaguar.