6 dôvodov, prečo by mal byť váš nový automobil značky Jaguar

Existuje málo značiek, ktoré si vývojom zachovali svoju pôvodnú tvár a hodnoty. Jaguar však patrí medzi nich, pretože aj po storočí existencie ponúka ikonické modely, ktoré sú stelesnením luxusu a rýchlosti.

Väčšina majiteľov áut Jaguar svoje vozidlo nepovažuje len za dopravný prostriedok, ktorý vás má odviezť z bodu A do bodu B. Jaguar pre nich stelesňuje legendu a vôbec to najlepšie zo sveta automobilov. Krásne a rýchle autá, ktoré prinášajú dokonalý pôžitok z jazdy.


Obľúbenosť značky ilustruje aj fakt, že Jaguar má na internete celosvetovo najaktívnejšie fóra a facebookové stránky, kde nadšenci živo o značke diskutujú. Čo presne teda fanúšikovia na automobiloch anglickej značky vidia?

1. Dedičstvo a odkaz elegancie


História značky Jaguar sa píše už od roku 1922 a v priebehu storočia svojej existencie bola britská automobilka vždy vo svete povestná eleganciou, silou a vznešenosťou.

Od úplne prvého kupé SS1 cez prelomový model XK120 či legendárny E-Type až po superšportiak XJ220, ktorý bol svojho času najrýchlejšie sériovo vyrábaným autom planéty,


Jaguar sa vždy vyznačoval špičkovými technológiami, luxusnými materiálmi a zmyslom pre najmenší detail.


Dnes Jaguar ponúka mnoho zaujímavých modelov a každý z nich si stále toto dedičstvo nesie pevne zakorenené vo svojej DNA.

2. Pestrá paleta možností


Jaguar ponúka širokú ponuku modelov v rôznych kategóriách vozidiel, takže záujemcovia o prémiovosť si majú z čoho vyberať.


V ponuke vozidiel okrem luxusných sedanov rady XJ a športiakov F-TYPE nájdete aj modely E-PACE a F-PACE, ktoré si držia tie najlepšie vlastnosti a predstavujú všestranné a kompaktné rodinné vozidlá vhodné tak do mesta ako aj na dovolenky či dlhšie výlety.

3. Luxus a dôraz na detaily


Akýkoľvek triedu vozidla si vyberiete, Jaguar vám svojim typicky nekompromisným štýlom ponúkne prémiové materiály a dizajnové detaily.


Od cenovo najdostupnejšieho modelu E-PACE s moderným obložením interiéru a vysokokvalitným koženým čalúnením až po vlajkovú loď značky - sedan XJ, pri ktorom si môžete dopriať vyhrievané sedadlá s najjemnejšou kožou Windsor, ionizačný systém, panoramatické strešné okno a ďalšie luxusné prvky pre najnáročnejších.

4. Technologické inovácie


V každom aute Jaguar nájdete inovatívne a dokonale integrované technológie. Napríklad informačno-zábavný systém Touch Pro s 10-palcovou obrazovkou, ktorý vám umožní dotykom a hlasom ovládať multimédia, mapy a nastavenia. Či precízny audiosystém Meridian s technológiou Trifield™, ktorá poskytuje plný a jasný zvuk ako pri živom vystúpení.


Alebo inteligentné asistenčné funkcie pre vodiča InControl, ktoré vám zabezpečia najbezpečnejšiu možnú jazdu.

5. Vysoká úroveň bezpečnosti


Bezpečnosť je pri kupovaní nového auta pre veľa kupujúcich jedným z najpodstatnejších faktorov pri rozhodovaní a práve v tejto oblasti sa Jaguar radí medzi svetovú špičku.


Automobilka ponúka celú radu bezpečnostných prvkov, ktoré aktívne pomáhajú predchádzať nehodám.


Medzi inými napríklad vektorové smerovanie krútiaceho momentu pomocou bŕzd, unikátny riadiaci softvér Intelligent Driveline Dynamics, systém adaptívneho prispôsobenia rôznym povrchom (AdSR) či systém regulácie trakcie na všetkých typoch povrchov (ASPC).


Špeciálne odľahčené hliníkové konštrukcie vozidiel značky zlepšujú jazdné vlastnosti a prinášajú vyššiu úspornosť, no čo je ešte podstatnejšie v prípade kolízie ponúkajú výbornú mieru ochrany pre všetkých pasažierov.


Od cenovo najdostupnejšieho modelu E-PACE až po F-Type, každý model značky má v testoch Euro NCAP plné 5-hviezdičkové hodnotenie.

6. Mimoriadne zľavy


Ak ste o značke Jaguar presvedčení, teraz je ideálny čas na kúpu vášho vysnívaného vozidla. Limitovaný počet vozidiel Jaguar je v rámci časovo obmedzenej ponuky teraz možné získať s mimoriadnou zľavou.


Neváhajte osloviť predajcov T.O.P. AUTO PREMIUM, ktorí vám radi poradia pri výbere a pripravia nezáväznú cenovú ponuku s individuálnym zvýhodnením.


Kompletnú ponuku zvýhodnených vozidiel Jaguar nájdete na stránke bratislava.jaguar.sk