4 dôvody, prečo navštíviť najväčší showroom Jaguar Land Rover na Slovensku

1. Najväčšie predvádzacie priestory

V novootvorenom modernom showroome Jaguar Land Rover v Bratislave nájdete na ploche 1300 m2 vystavených 7 vozidiel značky Jaguar a 7 vozidiel Land Rover, čím si právom získal označenie najväčší showroom Jaguar Land Rover na Slovensku.

Autosalón bol vyhotovený podľa najnovších štandardov a dizajn manuálu ARCH CI, takže zaujme nielen vystavenými vozidlami, ale aj svojím prevedením. Presvedčiť sa o tom môžete vďaka dostupnej virtuálnej prehliadke, avšak skutočný zážitok z týchto priestorov je ďaleko lepší.

2. Odborné poradenstvo

Obrovskou výhodou je, že priamo v showroome máte k dispozícii odborné poradenstvo profesionálne vyškoleného personálu spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava s viac než 15-ročnými skúsenosťami v predaji vozidiel Jaguar a Land Rover na Slovensku.

S každou otázkou ohľadom ponúkaných vozidiel sa tak môžete obrátiť na kompetentného pracovníka showroomu, ktorý vám vždy ochotne poradí.

Auto si tu navyše môžete hneď vyskúšať. Zistíte tak, či sa vám v ňom pohodlne sedí a ako sa vám v ňom šoféruje. Počas skúšobnej jazdy vám predajca zároveň podá bližšie informácie o jazdných vlastnostiach vozidla.


3. Servis novej generácie

Súčasťou showroomu Jaguar Land Rover v Bratislave je aj kvalitné servisné centrum, ktoré ponúka špičkové technické zázemie, vybavené špecializovanou servisnou technikou s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi.

V servise sa nachádza nová klampiarska dielňa, ktorá umožňuje klampiarske opravy aj pre vozidlá s hliníkovou karosériou, ďalej elektrikársko-diagnostické oddelenie a optická 3D geometria. Súčasťou areálu je aj ručná autoumyváreň.

Zákazníci určite ocenia efektívny výdaj a predaj náhradných dielov a autopríslušenstva, ktorý prináša výraznú úsporu času. Dostupné sú aj služby ako oprava menších poškodení čelného skla na počkanie, náhradné servisné vozidlá či „pick-up“ servis, čiže dovoz poškodeného vozidla do servisu.

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava zároveň prevádzkuje i servisné vozidlo, ktoré je v prípade potreby a požiadaviek zákazníkov pripravené na servisné výjazdy v Bratislave a okolí.


4. Pohodlná relax zóna

Veľkým benefitom nového showroomu Jaguar Land Rover je jednoznačne tiež pohodlná relax zóna pre zákazníkov.

Môžete si tu posedieť, v pokoji popremýšľať, prípadne sa pripojiť na internet, aby ste si dohľadali všetky potrebné informácie či vybavili potrebné záležitosti popri servisovaní vášho vozidla. Pozitívom je, že k tomu dostanete šálku dobrej kávy.

Ešte stále váhate, prečo navštíviť najväčší showroom Jaguar Land Rover v Bratislave? Príďte si pozrieť unikátny autosalón osobne, alebo ho navštívte z pohodlia vášho domova. Cez virtuálnu prehliadku však prichádzate o zážitok zo sedenia v jednom zo 14 prémiových vozidiel a takýto výhľad z úplne nového modelu Jaguar XE.