15 ROKOV SO ZNAČKOU JAGUAR OSLAVUJEME ŠPECIÁLNOU PONUKOU NA VOZIDLÁ ZA ŠPECIÁLNU CENU

T.O.P. AUTO Bratislava prináša vozidlá Jaguar na slovenské cesty už 15 rokov. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili špeciálnu akciu. Zľavnené modely áut Jaguar vám ponúkame v perfektnom stave za výborné ceny. Ktoré z nich by ste si vybrali?

XF 20D AWD Prestige so zľavou 15 144 €

Vďaka moderným technológiám je model XF maximálne bezpečný a dokonale prepojený s vami. Použitím odľahčenej hliníkovej konštrukcie má model XF silnú kostru, ktorá sľubuje maximálny výkon. V sýtej tmavočervenej farbe a so skvelou zľavou – ide o jedno z najkrajších vozidiel, ktoré v našej špeciálnej akcii ponúkame.

Dvojlitrový diesel s výkonom ať 132 kW (179 koní) sa postará o dokonale rýchlu a pokojnú jazdu.Aby ste počas jazdy mali ten najvyšší komfort model XF 20D AWD PRESTIGE disponuje rôznymi technológiami, ako napríklad In Control Protect, InControl Touch Pro Navigation, Interaktívny displej vodiča TFT, In Control Connect Pro Pack a Cold Climate Pack.


Prečítajte si o tomto vozidle viac a príďte si ho vyskúšať


F-PACE 30D AWD Prestige so zľavou 15 624 €

Najvyššia zľava a maximálny výkon. Model F-PACE 30D AWD PRESTIGE sivej farby disponuje výbornými jazdnými vlastnosťami. Trojlitrový dieslový motor sa postará o výkon až 221 kW (300 koní).


Jaguar F-PACE 30D AWD PRESTIGE u nás nájdete v netradičnom farebnom prevedení Eiger Grey.A ako hovorí samotný názov, ide o prestížne vozidlo, ktoré disponuje rôznymi skvelými doplnkami – ionizácia vzduchu v kabíne, systém rozpoznávania dopravných značiek, PRO navigácia, In Control Connect Pro Pack či Cold Climate Pack.

Prečítajte si o tomto vozidle viac a príďte si ho vyskúšať


F-PACE 20D AWD Portfolio so zľavou 14 651 €

Nádherný interiér tohto čierneho Jaguaru F-PACE ulahodí každému oku. Minuloročný model F-PACE 20D AWD PORTFOLIO disponuje tými najlepšími vlastnosťami, vďaka ktorým sa toto SUV stane najlepším kamarátom na cestách. So zľavou viac ako 20 % môžete tento model získať za skutočne skvelú cenu.


Dvojlitrový diesel dokáže “vytiahnuť” na výkon 132 kW (179 koní), takže sa môžete tešiť na poriadne rýchlu jazdu.Model Portfolio patrí medzi luxusný typy áut značky Jaguar a súčasťou jeho výbavy je Practicality Pack (páčky na sklápanie zadných sedadiel v batožinovom priestore, bezdotykovo ovládané dvere batožinového priestoru, uzamykateľná chladená schránka pred spolujazdcom, senzor kvality vzduchu, bezkľúčové odomykanie) a Business Pack (predné parkovacie senzory, systém rozpoznania dopravných značiek, zadná parkovacia kamera, InControl Touch SD Navigácia).

Prečítajte si o tomto vozidle viac a príďte si ho vyskúšať


E-PACE P200 AWD AT SV so zľavou 9 880 €

V rámci výberu z našich zľavnených vozidiel nesmieme zabudnúť ani na kompaktný SUV model E-PACE P200 AWD AT SV, ktorý môžete získať za veľmi výhodnú cenu. Ide o tohtoročný model s dvojlitrovým benzínovým pohonom.


Toto kompaktné SUV má výkon až 147 kW (199 koní).


Vozidlo je vybavené rôznymi vychytávkami, ako napríklad In Control Protect & Remote, funkcia inteligentného diaľkového osvetlenia či elektricky ovládané dvere batožinového priestoru. Nechýba ani systém rozpoznania dopravných značiek a adaptívny obmedzovač rýchlosti. Interiér vozidla je kompletne čierny, veľmi elegantný a minimalistický.

Prečítajte si o tomto vozidle viac a príďte si ho vyskúšať


XE 20D AWD R-Sport so zľavou 13 636 €

Ide o športový model Jaguar XE, ktoré očarí najmä milovníkov rýchlej jazdy. Vďaka 8-stupňovej automatickej prevodovke a dvojlitrovému dieselovému motoru môžete s týmto vozidlom zažiť na cestách parádnu jazdu.

Výkon modelu XE 20D AWD R-SPORT je až 132 kW (179 koní) a poteší vás najmä jeho bohatá výbava a skvelá cena.


Vo výbave nájdete napríklad Connect Pro Pack (InControl Remote Premium, InControl Apps, Pro Services and Wi-Fi Hotspot), Cold Climate Pack (vyhrievané čelné sklo, vyhrievané dýzy ostrekovača, predné a zadné vyhrievané sedadlá či vyhrievaný volant. Power Convenience Pack obsahuje bezdotykovo a elektronicky ovládané dvere batožinového priestoru a Bezkľúčové otváranie.


Ďalej je to Premium Business Pack (zadné sedenie – delené a sklopné sedadlá 40:20:40, navigačné centrum Navigation Pro a zadná parkovacia kamera, ako aj Lighting Pack (inteligentné diaľkové osvetlenie (AHBA), ostrekovače svetlometov, predné adaptívne svetlomety s LED podpisovým osvetlením a variabilnou distribúciou svietivosti vrátane prisvietenia do zákrut).

Prečítajte si o tomto vozidle viac a príďte si ho vyskúšať

Ak si chcete vybrať iné vozidlo Jaguar z našej špeciálnej akcie, prezrite si kompletnú ponuku s cenovo zvýhodnenými modelmi Jaguar E-PACE, F-PACE, XF a XE.