ČISTO ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

ČISTO ELEKTRICKÝ JAGUAR I‑PACE

Ocenené, čisto elektrické výkonné SUV. Priestranné, s nádhernými detailmi a s hladko integrovanou technológiou.
PRESKÚMAJTE HLAVNÉ PRVKY

OCENENÉ, ČISTO ELEKTRICKÉ VÝKONNÉ SUV


Víťaz ocenenia Svetové auto roka, Svetový automobilový dizajn roka a Svetové ekologické auto*. Jaguar I-PACE, navrhnutý ako elektromobil popierajúci konvencie spojené s elektrickými vozidlami, je jedným z najžiaducejších modelov na súčasných cestách.

DIZAJN EXTERIÉRU

Elegantný a aerodynamický. Očarujúci výsledok DNA značky Jaguar, technológie z pretekov FIA Formula E Racing a moderný britský dizajn.

DIZAJN INTERIÉRU

Model I-PACE predstavuje nový pohľad na klasickú vyváženosť značky Jaguar, v ktorej sa snúbi zameranie na športový charakter vozidla a luxusné remeselné spracovanie. Výsledkom je priestranná kabína s nádherne integrovanou technológiou.

LUXUSNÝ ZÁŽITOK

Nádherné ručne vyrobené detaily zdobia celý vnútorný priestor a umocňujú luxusnú atmosféru kabíny. Všade vás obklopujú bohaté zladené doplnky a jemne kontrastné dvojité prešívanie završuje sofistikovanú harmóniu. A po západe slnka sa exkluzívne detaily ešte viac vynímajú vďaka jasnému osvetleniu.

KULTIVOVANOSŤ V ZNAMENÍ TICHA

Vnútro kabíny poskytuje prístav pokoja, ktorý vás dokonale oddelí od ruchu okolitého sveta. Sofistikované zapuzdrenie elektromotora potláča zvuk jeho chodu a ostrý vonkajší dizajn minimalizuje aerodynamický hluk, vďaka čomu si v interiéri užijete výnimočnú kultivovanosť.

PRIESTRANNÝ INTERIÉR

Čisto elektrická architektúra modelu I-PACE umožnila tímu dizajnérov v spoločnosti Jaguar spojiť luxusné remeselné spracovanie s veľkorysým priestorom a úložnými priestormi v interiéri vozidla.

USPORIADANIE SEDADIEL

Pohodlie a ergonómia sú rovnako dôležité ako priestor. I-PACE je k dispozícii so športovými sedadlami alebo sedadlami Performance, pričom obe verzie môžu byť čalúnené rôznymi materiálmi a farbami.

HLAVNÉ PRVKY

ELEKTRICKÝ VÝKON

ELEKTRICKÝ VÝKON

I‑PACE je skutočné auto pre vodiča. Jeho elektromotory a takmer dokonalé rozloženie hmotnosti ponúkajú okamžitý krútiaci moment 696 Nm a dynamiku športového vozidla.
TECHNOLÓGIE

TECHNOLÓGIE

Náš informačno-zábavný systém Pivi Pro1 poskytuje všetky kľúčové informácie dostupné na prvý pohľad. Inšpiroval sa smartfónmi a ovláda sa rovnako intuitívne.
PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

PRAKTICKOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Navrhnutý pre optimálnu bezpečnosť. I-PACE obsahuje množstvo asistenčných funkcií pre vodiča, ktoré pomáhajú chrániť vás a vašich cestujúcich.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Výber modelov podľa vašich potrieb, vrátane modelu I-PACE Black.

I-PACE S

I-PACE S

 • LED svetlomety
 • 18“ disky, dizajn 1022
 • Športové sedadlá Luxtec
 • Kožený volant
 • Balík Online s dátovým paušálom2
I-PACE SE

I-PACE SE

 • Prémiové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami
 • 20“ disky, dizajn 6007
 • Športové sedadlá DuoLeather
 • Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru
 • Vyhrievané, elektricky ovládané a sklápateľné vonkajšie spätné zrkadlá s pamäťovou funkciou a svetlami na privítanie s automatickým stmievaním na strane vodiča
I-PACE HSE

I-PACE HSE

 • Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami
 • 20“ disky, dizajn 5068, brúsené diamantom s lesklými tmavosivými kontrastnými detailmi
 • Športové sedadlá čalúnené kožou Windsor
 • Vyhrievané a chladené predné sedadlá vodiča s elektrickým ovládaním v 16 smeroch s pamäťovou funkciou
 • Audiosystém MeridianTM s 3D priestorovým zvukom
I-PACE BLACK

I-PACE BLACK

 • Pevná panoramatická strecha
 • Zatmavené sklá
 • Balík čiernych exteriérových prvkov
 • 20“ disky, dizajn 5068, lesklé čierne
 • Sedadlá a čalúnenie stropu Ebony

†† Pozrite si hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu uskutočnených v súlade s legislatívou EÚ a s úplne nabitým akumulátorom. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty spotreby energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných kolies a príslušenstva, skutočnej trasy a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

Ocenenia Svetové auto roka, Svetový automobilový dizajn roka a Svetové ekologické auto v roku 2019.
*Pomocou jednosmernej rýchlonabíjačky s výkonom 100 kW. Časy nabíjania sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, okrem iného napríklad od veku, stavu, teploty a aktuálnej úrovne nabitia akumulátora, použitého zariadenia a dĺžky trvania.

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.
2 Môžu platiť zásady férového využívania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

Záruka na 90 kWh akumulátor modelu I-PACE je obmedzená na 8 rokov alebo 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). Možno ju uplatniť v prípade akejkoľvek výrobnej chyby, alebo ak autorizovaný servis Jaguar zistí, že kapacita akumulátora klesla pod 70 percent.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Poznámka: Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.

Zabudované funkcie by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, voliteľné prvky a služby tretích strán v rámci systémov Pivi a InControl a ich dostupnosť sa v jednotlivých krajinách líšia – informácie o dostupnosti v danej krajine a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu vozidiel Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie three fields sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.