ÚDRŽBA KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU

V prípade záujmu o údržbu klimatizačného systému vo Vašom vozidle Jaguar, vyplňte tento formulár a náš servisný tím Vás bude kontaktovať.

UDRŽIAVAJTE DOKONALÉ PROSTREDIE V KABÍNE

ÚDRŽBU KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU ZVERTE ODBORNÍKOM

Bez ohľadu na kvalitu klimatizačného systému sa jeho účinnosť a výkonnosť môže z viacerých dôvodov postupne znižovať. Keďže sa to často deje postupne, nemusíte si to všimnúť, až kým systém nedosiahne bod, v ktorom zrazu nedokáže vôbec udržať nastavenú teplotu. A nie je nič príjemné, keď nastúpite do vozidla v horúcom letnom dni a zistíte, že aj váš klimatizačný systém sa rozhodol vziať si dovolenku. Ak sa rozhodnete, aby servis Jaguar, Land Rover pravidelne kontroloval klimatizáciu, vyhnete sa zbytočným problémom.


SKONTROLOVAŤ ALEBO OPRAVIŤ?


TEST VÝKONNOSTI KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU

Vykonáme funkčnú skúšku klimatizačného systému vo vašom vozidle Jaguar, Land Rover vrátane merania chladiaceho výkonu prúdiaceho vzduchu.

Od 39 Eur

VYHĽADANIE PORUCHY A OPRAVA KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU

Ak ste zaznamenali problémy s klimatizačným systémom, nájdeme poruchu a opravíme ju. Odmeriame tlak, vykonáme testy úniku a odčerpáme/doplníme chladivo. Skontrolujeme, opravíme a v prípade potreby vymeníme diely, napríklad sušič zásobníka, kondenzátor alebo kompresor.

Od 49 Eur


SEDEM DÔVODOV, PREČO BY STE MALI ÚDRŽBU KLIMATIZÁCIE ZVERIŤ SERVISU Jaguar, Land Rover:

1. Pravidelná kontrola klimatizačného systému je najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby fungoval podľa očakávania a nezlyhal, keď ho najviac potrebujete (napríklad počas letnej dovolenky).

2. Pravidelná kontrola a údržba systému je taktiež spôsob, ako zabrániť, aby sa drobné poruchy nepremenili na nákladné opravy.

3. V servise Jaguar, Land Rover sú technici špeciálne vyškolení na vykonávanie opráv klimatizačných systémov vo vozidlách.

4. Servis Jaguar, Land Rover disponuje špeciálnymi zariadeniami, ktoré sú potrebné na kontrolu a vyčistenie systému.

5. Len servisné dielne môžu aktualizovať softvér vo vozidlách Jaguar, Land Rover. Aktualizácia môže optimalizovať funkciu klimatizačného systému – napríklad ideálne nastavenie teploty a prietoku vzduchu bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

6. Servis Jaguar, Land Rover vždy používa originálne diely značky Jaguar, Land Rover s cieľom zaistiť najlepšiu funkciu a kvalitu.

7. Využite príležitosť a v servise nechajte skontrolovať svoj klimatizačný systém počas pravidelnej servisnej prehliadky – jednoducho a pohodlne.